محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

آداپتور POE میکروون 48V

  • 40 وات قدرت خروجی دستگاه
  • یک پورت 10/100 و ورودی دیتا
  • یک پورت خروجی دیتا + PoE
  • مدیریت سیستم از طریق وب

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

POE injector 48v، دارای یک پورت دیتا با سرعت 100 برای انتقال اطلاعات و یک پورت PoE با خروجی برق 48v DC می باشد.
توان مصرفی این دستگاه 40 وات می باشد و دارای امکان مدیریت سیستم از طریق وب است.

کد محصول 2000231
سازنده MikroWan
مدل PoE 48V
پورت ورودی دیتا 1 پورت RJ45
پورت خروجی دیتا+پاور 1 پورت RJ45
پشتیبانی از استانداردهای IEEE 802.3 10Base-T Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000Base-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3at Power over Ethernet Pre-standard, IEEE 802.3at Power over Ethernet, RFC 768: UDP - RFC 791: IP - RFC 2068 HTTP
محافظت
میزان مجاز استفاده از کابل شبکه 10Base-T: 4-Pair UTP Cat. 5 up to 100m , 100Base-TX: 4-Pair UTP Cat. 5 up to 100m , 1000Base-T: 8-Pair UTP Cat. 5e, 6, up to 100m , EIA/TIA- 568 100-ohm STP 100m
پین های انتقال پاور در هر پورت 8/7(+) , 5/4(-)
خروجی پاور در هر پورت 35 وات، 800 میلی آمپر، 48 ولت DC
ولتاژ تغذیه دستگاه 8 تا 30 ولت
توان مصرفی دستگاه 40W
ابعاد 140x75x40 mm
وزن (بدون بسته بندی) 200

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: آداپتور POE میکروون 48V

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • آداپتور شبکه آی پی کام PSE15F | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    آداپتور شبکه آی پی کام PSE15F

    قیمت: ‎57,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP

    قیمت: ‎260,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P

    قیمت: ‎160,000 تومان
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

    قیمت: ‎115,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G3224P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3224P

    قیمت: ‎2,130,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL

    قیمت: ‎540,000 تومان
  • رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5  | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5

    قیمت: ‎630,000 تومان
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

    قیمت: ‎97,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP325 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP325

    قیمت: ‎190,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P

    قیمت: ‎550,000 تومان