محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

قیمت: ‎115,000 تومان
یا

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

امروزه اگر می خواهیم داده ای را انتقال دهیم بایستی از Transceiver ها استفاده کنیم. امروزه بهترین رسانه ای که برای انتقال سیگنال ها مورد استفاده قرار می گیرد فیبر نوری است که با استفاده از نور سیگنال را منتقل می کند. معروفترین ماژول هایی که امروزه در تجهیزات زیرساخت ارتباطی برای فیبر نوری به عنوان Transceiver مورد استفاده قرار می گیرد ماژول های XFP و SFP هستند. با استفاده از این ماژول شبکه ها شما می توانید کیفیتی مطلوبی از ارتباطات شبکه و زیرساخت خود را تجربه کنید ، علاوه بر این استفاده از این ماژول ها مقرون به صرفه نیز هست.

کد محصول 400011
کشور سازنده چین

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • سوئیچ آی پی کام F1105P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ آی پی کام F1105P

    قیمت: ‎140,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP325 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP325

    قیمت: ‎190,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP355 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP355

    قیمت: ‎610,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P

    قیمت: ‎160,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP

    قیمت: ‎111,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P

    قیمت: ‎550,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL

    قیمت: ‎540,000 تومان
  • آداپتور شبکه آی پی کام PSE15F | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    آداپتور شبکه آی پی کام PSE15F

    قیمت: ‎57,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515

    قیمت: ‎410,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P

    قیمت: ‎380,000 تومان