محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D

  • ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر
  • Single Mode

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

محصول S+31DLC10D از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 10G و طول موج 1310nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Single Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 10 کیلومتر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های CCR1036-8G-2S+ ،CCR1036-8G-2S+EM و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

کد محصول 2000165
کشور سازنده لتونی
سازنده MikroTik
مدل S+31DLC10D
نرخ انتقال دیتا 10G
نوع کانکتور LC
نوع فیبر نوری +SFP
مد (SM (Single Mode
برد مفید 10Km
طول موج 1310nm
وزن (بدون بسته بندی) 15

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری میکروتیک S+31DLC10D

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

    قیمت: ‎115,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام  G3210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3210P

    قیمت: ‎750,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515

    قیمت: ‎410,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP

    قیمت: ‎111,000 تومان
  • روتر میکروتیک + CCR1009-8G-1S-1S | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    روتر میکروتیک + CCR1009-8G-1S-1S

    قیمت: ‎1,850,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP

    قیمت: ‎260,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP325 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP325

    قیمت: ‎190,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP615 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP615

    قیمت: ‎215,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P

    قیمت: ‎380,000 تومان
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

    قیمت: ‎97,000 تومان