محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

روتر میکروتیک +CCR1016-12S-1S

  • دستگاه رکمونت با ارتفاع 1U
  • پردازنده 16 هسته ای با سرعت 1.2 گیگاهرتز
  • 12 پورت فیبر نوری معمولی و یک پورت فیبر نوری 10G
  • 2GB حافظه رم
  • صفحه نمایش LCD لمسی 
  • RouterOS با مجوز Level 6

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

محصول +CCR1016-12S-1S از تجهیزات میکروتیک کر روتری قدرتمند با پردازنده ی 16 هسته‌ای Tilera بوده و اگر نیاز به ارسال بسته‌ها با سرعت چند میلیون در ثانیه دارید Cloud Core Router بهترین گزینه می باشد.
کر روتر فوق داری 12 پورت فیبر نوری معمولی (SFP ) و یک پورت فیبر نوری (+SFP ) با سرعت 10G است. همچنین این کر روتر دارای یک پورت کنسول سریال، صفحه نمایش لمسی و یک پورت USB است.
محتویات این پکیج شامل دستگاه با رک مونت با ارتفاع 1U، کابل برق و یک ماژول پورت گیگابیت اترنت 10/100/1000 می باشد.

کد محصول 2000149
کشور سازنده لتونی
مدل CCR1016-12S-1S+
سازنده MikroTik
مدل پردازنده(CPU) TLR4-01680CG-12CE-A3
سرعت پردازنده 1.2GHz
تعداد هسته پردازنده 16
حافظه دستگاه(RAM) 2GB
حافظه ذخیره سازی(NAND) 128MB
کارت حافظه(Memory Card) 1x microSD - 2x M.2 Slots
سیستم عامل MikroTik RouterOS v6
لایسنس سیستم عامل Level 6
پورت فیبر نوری(SFP) +12xSFP & 1xSFP
پورت USB microUSB type AB
پورت سریال RS232
ولتاژ تغذیه دستگاه 220V
دمای مجاز کاری دستگاه 20- تا 60+ درجه سانتیگراد
وزن (بدون بسته بندی) 1000
ابعاد 290x155mm

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: روتر میکروتیک +CCR1016-12S-1S

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1009P-EL

    قیمت: ‎540,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP

    قیمت: ‎260,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P

    قیمت: ‎160,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP355 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP355

    قیمت: ‎610,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P

    قیمت: ‎550,000 تومان
  • گیت وی ساندوین مدل FXO S2424 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    گیت وی ساندوین مدل FXO S2424

    قیمت: ‎3,485,000 تومان
  • گیتوی آی پی کام SE3100 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    گیتوی آی پی کام SE3100

    قیمت: ‎465,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP615 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP615

    قیمت: ‎215,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام  G3210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3210P

    قیمت: ‎750,000 تومان
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

    قیمت: ‎97,000 تومان