محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

قیمت: ‎97,000 تومان
یا

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

Optical Fiber Module IP-Com G311MM Multi Mode برای اینکه بتوانیم ارتباط مادربورد را با رسانه ای مثل فیبر نوری برقرار کنیم شما به ماژول شبکه هایی مانند GBIC یا SFP نیاز دارید. GBIC مخفف کلمات Gigabit Interface Converter است و بیشتر در دهه ۱۹۹۰ مورد استفاده و معمول بوده است. در واقع این Connector به عنوان یک استاندارد برای برقراری ارتباطات بین رسانه هایی مثل کابل های مسی و فیبرهای نوری مورد استفاده قرار می گرفت. در مقابل SFP مخفف کلمات Small Form-Factor Pluggable است که تقریبا همان هدفی را دنبال می کند که GBIC به دنبال آن است.

کد محصول 400010
کشور سازنده چین
سازنده سایر سازنده‌ها

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P

    قیمت: ‎160,000 تومان
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311SM Single Mode

    قیمت: ‎115,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P

    قیمت: ‎550,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP

    قیمت: ‎260,000 تومان
  • سوئیچ آی پی کام F1105P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ آی پی کام F1105P

    قیمت: ‎140,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP325 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP325

    قیمت: ‎190,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP355 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP355

    قیمت: ‎610,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP615 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP615

    قیمت: ‎215,000 تومان
  • آداپتور هدست Yealink مدل EHS36 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    آداپتور هدست Yealink مدل EHS36

    قیمت: ‎130,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P

    قیمت: ‎380,000 تومان