محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • پشتیبانی از استاندارد DDM
  • Multi Mode

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

محصول S-85DLC05Dh از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند.
همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که
پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

کد محصول 2000164
کشور سازنده لتونی
سازنده MikroTik
مدل S-85DLC05D
نرخ انتقال دیتا 1.25G
نوع کانکتور Dual LC
نوع فیبر نوری SFP
مد (MM (Multi Mode
برد مفید 550m
طول موج 850nm
وزن (بدون بسته بندی) 15

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    ماژول فیبر نوری آی پی کام G311MM Multi Mode

    قیمت: ‎97,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP325 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP325

    قیمت: ‎190,000 تومان
  • تلفن تحت شبکه Yealink مدل  SIP T29G | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    تلفن تحت شبکه Yealink مدل SIP T29G

    قیمت: ‎601,000 تومان
  • گیتوی آی پی کام SE3100 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    گیتوی آی پی کام SE3100

    قیمت: ‎465,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP615 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP615

    قیمت: ‎215,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W45AP

    قیمت: ‎260,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G3224P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3224P

    قیمت: ‎2,130,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024P

    قیمت: ‎160,000 تومان
  • گیت وی ساندوین مدل FXO S2424 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    گیت وی ساندوین مدل FXO S2424

    قیمت: ‎3,485,000 تومان
  • سوئیچ آی پی کام F1105P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ آی پی کام F1105P

    قیمت: ‎140,000 تومان