محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر
  • ماژول فیبرنوری با سرعت 1.25G
  • پشتیبانی از استاندارد DDM
  • Multi Mode

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

محصول S-85DLC05Dh از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 1.25G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور Dual LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند.
همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 550 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های RB260GS ،RB2011LS ،RB2011LS-IN ،RB2011UAS-IN ،RB2011UAS-RM ،RB2011UAS-2HnD RB2011UAS-2HnD-IN ،CCR1036-12G-4S و سایر محصولات غیر میکروتیک که
پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

کد محصول 2000164
کشور سازنده لتونی
سازنده MikroTik
مدل S-85DLC05D
نرخ انتقال دیتا 1.25G
نوع کانکتور Dual LC
نوع فیبر نوری SFP
مد (MM (Multi Mode
برد مفید 550m
طول موج 850nm
وزن (بدون بسته بندی) 15

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری میکروتیک S-85DLC05D

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1008 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1008

    قیمت: ‎161,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام  G3210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3210P

    قیمت: ‎728,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP

    قیمت: ‎111,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G2124T | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G2124T

    قیمت: ‎693,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G3224T | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3224T

    قیمت: ‎945,000 تومان
  • رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5  | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5

    قیمت: ‎630,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP355 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP355

    قیمت: ‎610,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1016G | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1016G

    قیمت: ‎359,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1109P

    قیمت: ‎397,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام S3300-18-PWR-M(F1218P) | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام S3300-18-PWR-M(F1218P)

    قیمت: ‎973,000 تومان
1