محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

  • ماژول فیبرنوری با سرعت 10G
  • قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر
  • Multi Mode

حمایت از خریدار

تضمین امنیت خرید
تضمین ارسال به موقع
تضمین مطابقت با توصیف
تضمین امنیت پرداخت

توضیحات

محصول S+85DLC03D از تجهیزات میکروتیک یک ماژول فیبر نوری است که با سرعت 10G و طول موج 850nm اطلاعات را از طریق پورت فیبر نوری ارسال و دریافت می کند. دارای یک کانکتور LC است و به صورت Multi Mode عمل می کند. همچنین قابلیت انتقال اطلاعات تا 300 متر را داراست. شرکت میکروتیک توصیه می کند که ماژول فوق را برای دستگاه های CCR1036-8G-2S+ ،CCR1036-8G-2S+EM و سایر محصولات غیر میکروتیک که پورت فیبر نوری دارند، استفاده شود.

کد محصول 2000163
کشور سازنده لتونی
سازنده MikroTik
مدل S+85DLC03D
نرخ انتقال دیتا 10G
نوع کانکتور LC
نوع فیبر نوری +SFP
مد (MM (Multi Mode
برد مفید 300m
طول موج 850nm
وزن (بدون بسته بندی) 15

برچسب‌های محصول

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'، 'گوشی اپل سفید'، 'گوشی سفید 64 گیگ'

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: ماژول فیبر نوری میکروتیک S+85DLC03D

شما به این محصول چه امتیازی می‌دهید؟ *

  1 ستاره 2 ستاره 3 ستاره 4 ستاره 5 ستاره
قیمت
کیفیت
ارزش خرید

سایر محصولات این فروشنده

لیست کامل
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G3224T | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G3224T

    قیمت: ‎945,000 تومان
  • رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5  | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    رادیو وایرلس میکروتیک QRT 5

    قیمت: ‎630,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام W300AP

    قیمت: ‎111,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام G1016G | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام G1016G

    قیمت: ‎359,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام (S3300-10-PWR(F1210P

    قیمت: ‎549,000 تومان
  • اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت وایرلس آی پی کام AP515

    قیمت: ‎410,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1226P  | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1226P

    قیمت: ‎1,278,000 تومان
  • سوئیچ شبکه آی پی کام F1024 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    سوئیچ شبکه آی پی کام F1024

    قیمت: ‎161,000 تومان
  • اکسس پوینت آی پی کام AP615 | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    اکسس پوینت آی پی کام AP615

    قیمت: ‎215,000 تومان
  • روتر میکروتیک + CCR1009-8G-1S-1S | شرکت صنایع راهبر آذرفام | بازار اینترنتی تسهیل

    روتر میکروتیک + CCR1009-8G-1S-1S

    قیمت: ‎1,850,000 تومان