همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

بیل گیتس درباره زمان پایان کرونا در کشورهای ثروتمند می گوید

  • یکشنبه 26 مرداد 1399

شیوع ویروس کرونا بسیاری از کشورهای جهان را درگیر خود ساخته است. اکنون بیل گیتس درباره زمان پایان کرونا در کشورهای ثروتمند سخن گفته است.


ویلیام هنری گیتس (بیل گیتس) کارآفرین، بازرگان، مدیر ارشد اجرایی ایالات متحده و بنیانگذار شرکت ماکروسافت در مصاحبه‌ای، پایان همه‌گیری ویروس کرونا را اواخر سال ۲۰۲۱ اعلام کرد. او متعقد است که کرونا ویروس همچنان به حیات خود در تمامی کشورهای جهان ادامه خواهد داد.

پیش بینی بیل گیتس از زمان پایان کرونا

به عقیده‌ی گیتس کشورهای ثروتمند جهان تا پایان سال ۲۰۲۱ به این بیماری غلبه خواهند کرد و کشورهای در حال توسعه نیز تا پایان سال ۲۰۲۲ درگیر آن خواهند بود.

بنیانگذار شرکت ماکروسافت نه تنها در مورد احتمال بروز همه‌گیری در جهان هشدار داده بود بلکه بنیاد خیریه‌ی او صدها میلیون دلار صرف جلوگیری از همه‌گیری ویروسی کرده بودند، ولی او به وضعیت فعلی خوش‌بین نیست.

بیل گیتس این روزها نیز تبدیل به معتبرترین چهره رسانه‌ای جهان شده است؛ زیرا او سرمایه‌گذاری‌های کلانی در زمینه‌ی واکسن کرونا، درمان و آزمایش کرده است. همچنین بنیاد بیل و ملیندا گیتس تحقیقات بسیاری در جهت درمان این ویروس خطرناک انجام داده‌اند ولی او ترامپ و دولتش را مسئول وضعیت کنونی آمریکا می‌داند و معتقد است بیشتر آزمایش‌های آنها زباله است.

ویلیام هنری گیتس در مصاحبه‌‌اش، برنامه تست ایالات متحده آمریکا و عملکرد ترامپ و دولت وی را زیر سوال برد. او پیش‌تر نیز در مصاحبه‌ای با خبرگزاری CNN دلیل وضعیت نابسامان آمریکا و مبتلایان بالای ویروس کرونا را فقدان رویه مناسب تست‌ها و ردیابی بیماران اعلام کرد.

به اعتقاد وی واکسن کرونا بالاخره از راه خواهد رسید و تولید و توزیع مناسب کشورهای ثروتمند جهان، آنها را زودتر از این بیماری خلاص خواهد نمود. بنیان‌گذار مایکروسافت می‌گوید که داروی رمدسویر در کنار دگزامتازون نتایج خوبی را در شرایط کنونی بیماران ایجاد کرده است و دیگر درمان‌های ضد‌ویروسی و آنتی بادی نیز تا چند ماه آینده وضعیت را بهبود خواهد بخشید.

 منبع: Wired

ارسال نظر

  • (نمایش داده نخواهد شد)

* فیلدهای الزامی