همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

مدیریت، تبلیغات و بازاریابی

تهیه اطلاعات تماس بازار هدف
چگونه می توانم به مناسب ترین بانک اطلاعاتی بازار هدف خود دسترسی داشته باشم؟

مناسب ترین بانک اطلاعات بازار هدف شما کسانی هستند که در شبکه ارتباطی شما قرار دارند و به نحوی با شما در ارتباط بوده یا هستند، نه کسانی که شما را اصلا نمی شناسند.

افراد یا سازمان هایی که شما را می شناسند، راحت تر به شما اعتماد کرده و از شما خرید خواهند کرد، اطلاعات تماس بازار هدف خود شامل: آدرس، تلفن، فکس، ایمیل، موبایل و آی دی جوامع مجازی را به نحوی گردآوری کرده و به روش های مختلف با آن ها در ارتباط باشید و آن ها را دعوت به بازدید یا خرید از فروشگاه خود کنید، این ها چند مورد از روش هایی است که می توانید اطلاعات مورد نظر خود را گرد آوری کنید.

• موبایل شما و اطلاعات تماس ذخیره شده در آن می تواند مرجع خوبی برای دسترسی به بازار هدفتان باشد.

• مشتریانی که از شما خرید کرده اند یا در ادامه خرید خواهند کرد بازار هدف خوبی هستند.

• مشتریانی که به نحوی با شما در ارتباط بوده اند و یا به محل کار شما مراجعه می کنند.

• بازدیدکنندگان از غرفه های نمایشگاهی شما.

• کارت ویزیت هایی که احتمالا در کشو میز کاری شما انباشته شده اند و  به نحوی در مقاطعی از زمان با صاحبان کارت ویزیت در ارتباط بوده اید.

• نرم افزارهای حسابداری یا مدیریت ارتباط با مشتری ها هم می توانند مخزن خوبی از مشتریان هدفتان باشند.

• و یا هر روش ابتکاری که به اقتضای کسب و کار خود می توانید از آن برای دسترسی به اطلاعات بازار هدف استفاده کنید.

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
ارزان ترین، سریع ترین و آسان ترین راهکار های تبلیغ در سایت ها یا اپلیکیشن های موبایل بازار هدف را چه پیشنهاد می کنید؟

وب سایت های anetwork.ir، adad.ir و clickyab.com به منظور تبلیغات های کلیکی به وجود آمده اند و به شما کمک می کنند در کوتاه ترین زمان، بنرهای تبلیغاتی یا متن های تبلیغاتی مورد نظرتان را در سایت ها و یا اپلیکیشن های بازار هدفتان به نمایش بگذارید.

با ثبت نام و درج تبلیغ در چنین سایت هایی، تبلیغات شما در سایت ها و اپلیکیشن های موبایل به صورت رایگان به نمایش گذاشته می شود و تنها در صورت کلیک کاربر بر روی تبلیغات، مبلغی از اعتباری که خریداری کرده اید کسر خواهد شد، با استفاده از امکانات نرم افزاری این سایت ها می توانید تبلیغات خود را هدف گیری کنید و ترتیبی دهید که تبلیغات های شما صرفا در سایت های با موضوع به خصوص، در ساعات به خصوص، برای کاربران در منطقه جغرافیایی به خصوص نمایش داده شود  و تا حد زیادی می توانید از انجام تبلیغات در بازارهای غیر هدف پیشگیری کنید.

بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر
برای اینکه محصولات من در نتایج بالای موتورهای جستجوگر نمایش داده شود، چه اقداماتی می توانم انجام دهم؟

توجه به نکات زیر می تواند به ارتقای وضعیت نمایش فروشگاه و محصولات شما نزد موتورهای جستجوگر کمک کند:

• براي موتورهاي جستجو عنوان آگهي مهمترين قسمت آن محسوب مي شود، عنوان آگهي بايد متناسب با متن آگهي باشد و مضمون اصلي آگهي را برساند، برای محصولات خود عنوان مناسبی انتخاب کنید، عنوانی که شامل کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربران باشد و در کاربر انگیزه کلیک و کسب اطلاعات بیشتر را به وجود بیاورد.

• به کیفیت محتوای تولید شده توجه ویژه ای داشته باشید، موتورهای جستجوگر رفتار کاربران را اعم از مدت حضور در سایت، تعداد صفحات مرور شده و تعداد دفعات بازگشت و ... مورد کنترل قرار می دهند، اگر مطلب شما خوب باشد، مورد پسند کاربران قرار خواهد گرفت و صفحاتی که مورد توجه کاربران قرار می گیرند مورد توجه جدی موتور های جستجوگر هم هستند، کلمات کليدي که در عنوان آمده اند را در شرح آگهي نيز استفاده کنيد.

• در هنگام افزودن محصول در تب سئو، امکاناتی برای ارتقای رتبه سایت نزد موتور های جستجوگر در اختیار شما قرار گرفته است، می توانید با ویرایش اطلاعات محصولات و تکمیل عنوان متا، کلمات کلیدی و توضیح متا و آدرس اینترنتی، طبق راهنمایی هایی که در کنار هر یک از گزینه ها داده شده است، وضعیت صفحه محصول مورد نظر خود را از نظر سئو یا بهینه شدن برای موتورهای جستجوگر ارتقا ببخشید.

• با استفاده از تب برچسب ها، در صفحه جزئیات محصول، برای محصولات خود برچسب های مناسب اضافه کنید، هر برچسب صفحه جدیدی را به وجود می آورد که به طور مستقل توسط موتورهای جستجوگر ایندکس می شود و با توجه به لینک بودن مطلب با کلمه کلیدی، صفحه مزبور به شدت مطلوب موتورهای جستجوگر قرار می گیرد، از به کار بردن کلمات کلیدی غیر مرتبط به محتوا پرهیز کنید چرا که هرنوع فریبی به موتورهای جستحوگر باعث پنالتی و تضعیف جایگاه صفحه نزد موتورهای جستجوگر خواهد شد.
• کلمات کليدي آگهي را متناسب با شرح آگهي انتخاب کنيد، براي انتخاب کلمات کليدي فکر کنيد که  مردم براي جستجوي کالا يا خدمات شما از چه کلماتي استفاده مي کنند، برای این منظور می توانید با عبارت  Google Keyword Suggestion  در گوگل جستجو کنید و وب سایت های متعددی را پیدا کنید که به شما کمک می کند که کلمات کلیدی که بیشتر توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرند را پیدا کنید. به طور مثال می توانید از سایت keywordtool.io استفاده کنید.

• لینک سازی نیز به ارتقا وضعیت فروشگاه شما نزد موتورهای جستجوگر بسیار کمک خواهد کرد، در سایت های  مختلف و جوامع مجازی مطالبی را منتشر کنید و با کلمات کلیدی مهم مورد نظرتان، به فروشگاه  خود یا صفحه جزئیات محصول لینک ایجاد کنید.

• قوانین سئو بسیار گسترده اند، سعی کنید در اینترنت تحقیق کنید، منابع بیشتری مطالعه کنید و بیشتر یاد بگیرید و بیشتر آن ها را به کار ببرید. 

بازاریابی از طریق جوامع مجازی
چگونه می توانیم از اینستاگرام برای تبلیغ وسیع و ارزان فروشگاه خود کمک بگیریم؟

پیج های پر بازدید زیادی در اینستاگرام وجود دارند که گروه های هدف متعددی را دور خود جمع کرده اند و با مبالغ بسیار جزئی، حاضر به ارسال پست برای گروه های کثیری از مخاطبان هستند. در اینستاگرام کلمات کلیدی مورد نظر خود را جستجو کنید و گروه های دارای فالور زیاد را پیدا کرده و با کلیک بر روی لینک تلگرام آن ها که اغلب در بیوگرافی شان قرار دارند از آن ها بخواهید تعرفه تبلیغات در پیج شان را برای شما ارسال کنند و در صورت توافق، آگهی مورد نظر خود را برایشان ارسال کنید و از آن ها بخواهید که آن را در پیج خود وارد کنند، جوامع مجازی ذاتا برای فروش به وجود نیامده اند ولی ابزار بسیار خوبی برای تبلیغات و هدایت خریدار به فروشگاه شما خواهند بود.

بازاریابی با فکس
برای ارسال پیامک گروهی، پیام صوتی و فکس گروهی، به منظور تبلیغ و افزایش بازدیدکنندگان فروشگاه، چه ابزاری پیشنهاد می کنید؟

سامانه پیامک تسهیل گستر یکی از حرفه ای ترین سامانه هایی است که به اغلب نیازهای شما در این خصوص پاسخ خواهد داد. در آدرس اینترنتی sms.tashilgostar.com  ثبت نام کرده و بلافاصله پنل خود را تحویل بگیرید و با استفاده از دستورالعمل های موجود در سامانه، از ابزارهای متعدد ارتباطی موجود در سامانه برای ارتباط با بازار هدف بهره بگیرید.

بازاریابی با ایمیل
برای ارسال ایمیل گروهی که به اسپم ارسال نشود، پیشنهاد شما استفاده از چه سایتی است؟

پیشنهاد می کنیم در این خصوص از سرویس های ارسال ایمیل گروهی  وب سایت mailchi.in  استفاده کنید.