همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

بازاریابی از طریق موتورهای جستجوگر

برای اینکه محصولات من در نتایج بالای موتورهای جستجوگر نمایش داده شود، چه اقداماتی می توانم انجام دهم؟

توجه به نکات زیر می تواند به ارتقای وضعیت نمایش فروشگاه و محصولات شما نزد موتورهای جستجوگر کمک کند:

• براي موتورهاي جستجو عنوان آگهي مهمترين قسمت آن محسوب مي شود، عنوان آگهي بايد متناسب با متن آگهي باشد و مضمون اصلي آگهي را برساند، برای محصولات خود عنوان مناسبی انتخاب کنید، عنوانی که شامل کلمات کلیدی مورد جستجوی کاربران باشد و در کاربر انگیزه کلیک و کسب اطلاعات بیشتر را به وجود بیاورد.

• به کیفیت محتوای تولید شده توجه ویژه ای داشته باشید، موتورهای جستجوگر رفتار کاربران را اعم از مدت حضور در سایت، تعداد صفحات مرور شده و تعداد دفعات بازگشت و ... مورد کنترل قرار می دهند، اگر مطلب شما خوب باشد، مورد پسند کاربران قرار خواهد گرفت و صفحاتی که مورد توجه کاربران قرار می گیرند مورد توجه جدی موتور های جستجوگر هم هستند، کلمات کليدي که در عنوان آمده اند را در شرح آگهي نيز استفاده کنيد.

• در هنگام افزودن محصول در تب سئو، امکاناتی برای ارتقای رتبه سایت نزد موتور های جستجوگر در اختیار شما قرار گرفته است، می توانید با ویرایش اطلاعات محصولات و تکمیل عنوان متا، کلمات کلیدی و توضیح متا و آدرس اینترنتی، طبق راهنمایی هایی که در کنار هر یک از گزینه ها داده شده است، وضعیت صفحه محصول مورد نظر خود را از نظر سئو یا بهینه شدن برای موتورهای جستجوگر ارتقا ببخشید.

• با استفاده از تب برچسب ها، در صفحه جزئیات محصول، برای محصولات خود برچسب های مناسب اضافه کنید، هر برچسب صفحه جدیدی را به وجود می آورد که به طور مستقل توسط موتورهای جستجوگر ایندکس می شود و با توجه به لینک بودن مطلب با کلمه کلیدی، صفحه مزبور به شدت مطلوب موتورهای جستجوگر قرار می گیرد، از به کار بردن کلمات کلیدی غیر مرتبط به محتوا پرهیز کنید چرا که هرنوع فریبی به موتورهای جستحوگر باعث پنالتی و تضعیف جایگاه صفحه نزد موتورهای جستجوگر خواهد شد.
• کلمات کليدي آگهي را متناسب با شرح آگهي انتخاب کنيد، براي انتخاب کلمات کليدي فکر کنيد که  مردم براي جستجوي کالا يا خدمات شما از چه کلماتي استفاده مي کنند، برای این منظور می توانید با عبارت  Google Keyword Suggestion  در گوگل جستجو کنید و وب سایت های متعددی را پیدا کنید که به شما کمک می کند که کلمات کلیدی که بیشتر توسط کاربران مورد جستجو قرار می گیرند را پیدا کنید. به طور مثال می توانید از سایت keywordtool.io استفاده کنید.

• لینک سازی نیز به ارتقا وضعیت فروشگاه شما نزد موتورهای جستجوگر بسیار کمک خواهد کرد، در سایت های  مختلف و جوامع مجازی مطالبی را منتشر کنید و با کلمات کلیدی مهم مورد نظرتان، به فروشگاه  خود یا صفحه جزئیات محصول لینک ایجاد کنید.

• قوانین سئو بسیار گسترده اند، سعی کنید در اینترنت تحقیق کنید، منابع بیشتری مطالعه کنید و بیشتر یاد بگیرید و بیشتر آن ها را به کار ببرید.