همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

معرفی بازار اینترنتی تسهیل

روش کار سایت تسهیل به چه صورت می باشد؟

بازار اینترنتی تسهیل به عنوان رابط تجاری بین خریدار و فروشنده عمل می کند، به این صورت که فروشنده با ثبت نام در سایت، اقدام به ساخت فروشگاه رایگان در داخل بازار اینترنتی تسهیل نموده و محصولات خود را به بازار تسهیل اضافه می کند، خریدار خرید می کند و فروشنده اقدام به ارسال سفارش کرده و پس از تایید دریافت، ثبت نظر و تجربه خرید توسط خریدار، وجه فروشنده بعد از کسر کارمزد تسهیل به حساب او واریز می شود.

تعهدات و مسئولیت های عهده بازار اینترنتی تسهیل چیست؟

• بازار اینترنتی تسهیل متعهد می شود که بخشی از وب سایت خود به آدرس www.tashil.com را به منظور معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات فروشنده اختصاص دهد.
• ایجاد زیر ساخت نرم افزاری فروش محصول از طریق اینترنت، در عهده و مسئولیت تاجر الکترونیکی خواهد بود.
• بازار اینترنتی تسهیل در طول مدت همکاری، پشتیبانی وب سایت و نرم افزارهای مورد استفاده در وب سایت موضوع قرارداد را در تعهد و مسئولیت خود دارد.
• ارتقای وب سایت موضوع قرارداد به نسخ جدید نرم افزارها به صورت رایگان در طول مدت قرارداد پس از آماده شدن توسط تسهیل در تعهد و مسئولیت تسهیل می باشد.
• تسهیل متعهد می شود به کلیه مشکلات اجرایی اعلام شده توسط کارکنان فروشنده که قبلاً آموزش های لازم را از طریق مطالعه منابع آموزشی معرفی شده توسط تسهیل دیده باشند پاسخگو باشد.
• رفع اشکالات کاربری نرم افزار که توسط کارکنان فروشنده بوجود می آید در تعهد و مسئولیت تسهیل خواهد بود.
• رفع اشکالات بانک اطلاعاتی در مسئولیت تسهیل خواهد بود.

چگونه اطمینان پیدا کنم که سایت تسهیل بعد از سفارش مشتری، وجه محصولات را به حساب من واریز خواهد کرد؟

یکی از دغدغه های فروشنده هایی که جدیدا فروش محصول را در سایت تسهیل آغاز می کنند این است که چگونه اطمینان پیدا کنم که تسهیل گستر  بعد از ارسال محصولات سفارش داده شده وجه سفارش را بعد از کسر کارمزد خود به حساب من واریز خواهد کرد؟ شاید مطالب زیر بتواند تا حدی به شما این اطمینان را بدهد که در  این ارتباط اصلا به مشکل برخورد نخواهید کرد:

1. تسهیل گستر در این سیستم خود کسب درآمد می کند و درصدی از معاملات را دریافت می کند و دلیلی ندارد که با عدم پرداخت سهم فروشنده ها، خود را از یک جریان دائمی درآمد محروم کند.

2. دنیای جدید دنیای ارتباطات است،  کوچک ترین تخلف در مورد یکی از فروشنده ها می تواند باعث بد نامی بزرگ برای سایت تسهیل شود و کل پروژه بازار اینترنتی تسهیل را به سمت زوال هدایت کند و این طبیعی است که تسهیل برای حفظ آبروی خود و دوام در بازار نخواهد موجبات نارضایتی فروشنده ها را فراهم کند.

3. تسهیل گستر مدیر، مجری و مالک بازار اینترنتی تسهیل، از سال 1376 در حوزه فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیکی با تمرکز حداکثری بر اعتبار و آبروی خود در حال فعالیت است و با راه اندازی بزرگترین مرکز تجارت الکترونیکی شمال غرب کشور و پیگیری ارزش های معنوی، مشکلات زیادی را دانسته به جان می خرد تا مردم و کسب و کار های ایرانی از مزیت های تجارت الکترونیکی بیشتر بهره ببرند.

4. حتما صفحه درباره ما را مطالعه کنید، مطالعه این صفحه به بسیاری از نگرانی های شما پاسخ خواهد داد.