همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

هنوز فروشگاه ایجاد نکرده ام

چگونه می توانم در بازار تسهیل برای خود فروشگاه ایجاد کنم؟

برای ایجاد فروشگاه، ابتدا وارد سایت tashil.com شوید. در بالا از قسمت سربرگ، بر روی ثبت نام کنید، کلیک نمایید و یا از قسمت پابرگ سایت بر روی ساخت رایگان فروشگاه کلیک کنید. در صفحه ایجاد حساب کاربری، فیلدهای مربوطه را پر کنید و در پایین برای سوال "آیا می خواهید با ساخت رایگان فروشگاه، محصولات مورد نظر خود را در داخل این سایت به فروش برسانید؟" گزینه بله را انتخاب کنید تا گزینه های اختصاصی مربوط به ثبت نام فروشنده را مشاهده نمایید. بعد از تکمیل اطلاعات بر روی دکمه "ثبت" کلیک کنید، فروشگاه شما بعد از تایید مدیر سایت برای شما قابل استفاده خواهد بود.

در صورت نداشتن ایمیل چگونه آن را ایجاد کنم؟

اگر تا به امرزو برای خود ایمیل ایجاد نکرده اید می توانید از طریق سایتهایی که ایمیل رایگان می دهند مانند yahoo و google و یا یک ارائه دهنده سرویس ایمیل فارسی مانند چاپار برای خود ایمیل باز کنید و از طریق آن با هر شخص، ارگان و سازمانی که آنها هم پست الکترونیکی دارند به صورت الکترونیکی ارتباط پیدا کنید و با آن در سایت تسهیل نیز ثبت نام کرده و مکاتبات سایت را در ایمیل خود دریافت کنید.

آیا فروشنده ها می توانند با نام تجاری خود در داخل سایت فعالیت کنند؟

بله فروشنده ها مجاز هستند با نام تجاری یا نام شرکت، فروشگاه یا کسب و کار خود در داخل سایت فعالیت کرده و ایجاد فروشگاه کنند، ولی نمی توانند در هیچ بخشی از سایت یا هنگام مذاکره با خریدار اطلاعات تماس خود را عنوان کنند.