همه دسته بندی ها
محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

seller.tashil.com محیط کاری فروشنده ها

حمایت از فروشنده

 بازار اینترنتی تسهیل به عنوان رابط تجاری بین خریدار و فروشنده، نهایت تلاش را می کند که هم خریدار تجربه خوشایندی از خرید داشته باشد و هم فروشنده تجربه خوشایندی از فروش.

زیر ساخت الکترونیکی حرفه ای به طور مستمر در حال بهینه سازی:

شما دیگر با دغدغه های ایجاد و بهینه سازی مستمر وب سایت تجارت الکترونیکی درگیر نخواهید بود، هر آنچه را که برای موفقیت شما در ورود به تجارت الکترونیکی لازم است، بصورت رایگان فراهم خواهیم کرد.

تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و غیر اینترنتی:

هزینه های سنگین تبلیغات و جذب کاربر به فروشگاه اینترنتی، یکی از عوامل مهم شکست فروشگاههای اینترنتی است، تسهیل یک فروشگاه نیست بلکه بازاری است که مجموعه ای از فروشگاهها را در خود جای داده است، تبلیغات و تلاشهای بازاریابی صورت گرفته توسط سایت تسهیل و تک تک فروشنده ها و جامعیت محصول و محتوا شانس فروش شما را از طریق سایت در حد قابل توجهی افزایش می دهد.

دریافت نقدی وجه سفارش از تسهیل:

خریدار وجه سفارش را به حساب بازار اینترنتی تسهیل به عنوان واسط سوم تضمین کننده سلامت معامله پرداخت می کند و سپس شما اقدام به ارسال محصول سفارش داده شده می کنید و وجه خود را بلافاصله از تسهیل بصورت نقد دریافت می کنید، بدین ترتیب امنیت وصول مطالبات شما تضمین می شود و لزومی به اعتبار سنجی تک تک خریداران نخواهد بود و احتمال خرید خریدار نیز به دلیل وجود رابط سوم تضمین کننده سلامت معامله افزایش خواهد یافت.